Londono „Arsenal“ išplėšė pergalę ir pakilo į dešimtą vietą čempionate

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje trečią šio sezono pergalę iškovojo Londono „Arsenal“ klubas, namuose rezultatu 2:1 įveikęs gerokai sustiprėjusią „Sunderland“ vienuolikę. Surinkę 10 taškų, Londono futbolininkai pakilo į dešimtą vietą turnyrinėje lentelėje.
Robinas Van Persie džiaugiasi antruoju įvarčiu
Robinas Van Persie džiaugiasi antruoju įvarčiu / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiame susitikime įvartis krito nesužaidus net pirmos minutės, kuomet kamuolį į svečių vartus pasiuntė „kanonierių“ kapitonas Robinas van Persie. Jam tikslų perdavimą atliko Gervinho.

Maždaug po dešimties minučių olandas galėjo pasižymėti dar kartą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir vartų tinkle neatsidūrė.

Rungtynėse sužaidus pusvalandį rezultatas tapo lygus. Nepriekaištingą baudos smūgį atliko „Sunderland“ ekipos saugas Sebastienas Larssonas. Švedas smūgiavo labai stipriai ir tiksliai, todėl vartininkui Wojcechui Szczesny nebuvo jokių šansų atremti šį smūgį.

Antrajame kėlinyje šeimininkai akivaizdžiai perėmė iniciatyvą. Artėjant rungtynių pabaigai buvo paskirtas dar vienas baudos smūgis „Sunderland“ komandos vartų link. Jį realizuoti suskubo pirmojo šeimininkų įvarčio autorius Van Persie, jo smūgiuotas kamuolys pasiekė tikslą. Šį kartą šansų atremti smūgiuotą kamuolį neturėjo ir kitas vartininkas Simonas Mignoletas.

Daugiau įvarčių šiame susitikime įmušta nebuvo, todėl „Arsenal“ futbolininkai šventė trečią šio sezono pergalę „Premier“ lygoje.