Londono „Chelsea“ nugalėjo „Manchester United“ ir iškovojo FA taurę

Šeštadienį Londono Vemblio stadione „Chelsea“ iškovojo prestižinį Anglijos futbolo asociacijos trofėjų FA taurę. Turnyro finale Londono klubas 1:0 nugalėjo „Manchester United“.
Londono „Chelsea“
Londono „Chelsea“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

21-ąją minutę „Manchester United“ gynėjas Philas Jonesas neleistinai stabdė Edeną Hazardą ir pasiuntė jį mušti 11 metrų baudinio. Belgas užtikrintai įmušė į Davido de Gea ginamus vartus.

63-iąją minutę Alexis Sanchezas pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau teisėjai užfiksavo nuošalę.

Mančesterio ekipa visų rungtynių metu atkakliai puolė varžovų vartus ir atliko net 18 smūgių, bet „Chelsea“ gynyba atsilaikė.

„Chelsea“ FA taurę iškovojo aštuntą kartą. Mančesterio klubas siekė jau trylikto titulo. Tiek kartų šį turnyrą yra laimėjęs Londono „Arsenal“.

Pastarąjį kartą FA taurę Londono klubas laimėjo 2012 metais.

„Chelsea“ klubui iškovotas trofėjus paguoda po prasto sezono „Premier“ lygoje, kurioje mėlynieji liko penkti.