„Barcelona“ nugalėjo „Valencia“: L.Suarezas mušė pirmą minutę, L.Messi – paskutinę

Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse šeštadienį „Barcelona“ namuose 2:0 nugalėjo „Valencia“ futbolininkus.
„Barcelona“ futbolininkai
„Barcelona“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčiai į „Valencia“ vartus krito pirmąją ir paskutinę rungtynių minutę.

Praėjus vos 50 sekundžių pirmasis pasižymėjo Luisas Suarezas. Jam puikų perdavimą padovanojo Lionelis Messi.

10-ąją minutę svečiai turėjo puikią progą išlyginti rezultatą. Teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Barcelona“ vartus, tačiau Parejo smūgiuotą kamuolį atrėmė Claudio Bravo.

Paskutinę pridėto laiko minutę įvartį mušė Lionelis Messi. Jis puikiai pramanevravo ir pergudravo varžovų vartininką. Tai buvo 400-asis futbolininko įvartis oficialiose rungtynėse.

Barselonos komanda yra čempionato lyderė su 78 taškais.