Lyderių kančios: Anglijoje taškus prarado ir „Man United“, ir „Leicester“

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą taškus prarado dvi pirmajame trejete žengiančios komandos.
„Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras
„Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras / „Scanpix“ nuotr.

Trečioje vietoje esantis „Leicester“ klubas svečiuose nesugebėjo įveikti „Burnley“ – rungtynės baigėsi 1:1.

Vos 15-ąją vietą užimantis Bernlio klubas netgi pirmavo po jau 4-ąją minutę pelnyto Matejaus Vydros įvarčio, bet 34-ąją minutę rezultatą išlygino Kelechi Iheanacho.

Taškus prarado ir antroje vietoje esantis „Manchester United“ klubas.

„Raudonieji velniai“ Londone per 90 minučių taip ir nepralaužė „Crystal Palace“ gynybos – rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.

Pergalės neiškovojęs Mančesterio klubas nuo didžiausio priešo „Manchester City“ atsilieka jau 14 taškų skirtumu – „mėlynieji“ Mančesterio atstovai užtikrintai žygiuoja link čempionų titulo.

Trečiose vakaro rungtynėse „Sheffield United“ namuose 1:0 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.