Madrido „Real“ iškovojo pirmąją pergale Ispanijos čempionate

Ispanijos „Primera“ čempionato 3-ojo turo rungtynėse Madride susitiko vietos „Real“ ir „Granada“. Pirmąją čempionato pergale rezultatu 3-0 iškovojo „Real“ klubas.
Madrido "Real" futbolininkai
Madrido "Real" futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame kėlinyje ryškią iniciatyvą turėjo „Real“ futbolininkai, tačiau dominavimas aikštėje Karališkajam klubui nepadėjo per pirmąsias 45 minutes įmušti daugiau nei vieną įvartį.

26-ąją minutę vienintelį pirmojo kėlinio įvartį pelnė portugalas Cristiano Ronaldo, kuris po Jose Callejono tikslaus perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

Antrajame kėlinyje „Real“ futbolininkai ir toliau įrodinėjo savo pranašumą. 54-ąją minutę savo antrąjį įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Paskutinį mačo įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Gonzalo Higuainas, kuris po Karimo Benzema perdavimo nesudėtingai kamuolį pasiuntė į „Granada“ ginamų vartų tinklą.

Kitose rungtynėse susitiko „Athletic Bilbao“ ir „Real Valladolid“ komandos. Pergale rezultatu 2-0 iškovojo „baskų“ futbolininkai.

Pirmąjį įvartį „Athletic“ futbolininkai pelnė 69-ąją minutę po Aritzo Adurizo pelnyto įvarčio į varžovų vartus, kiek netrukus paskutinį bei užtvirtinusį pergale įvartį įmušė Markelis Susaeta.