Madrido „Real“ Ispanijos čempionate įsirašė tris taškus

Šeštadienio vakarą Ispanijos „Primera“ lygoje susitiko pirmenybių lyderis Madrido „Real“ klubas ir aštuonioliktoje vietoje žengianti „Sporting Gijon“ ekipa. Rungtynės baigėsi „Real“ pergale rezultatu 3-1.
Cristiano Ronaldo pelnė antrąjį komandos įvartį
Cristiano Ronaldo pelnė antrąjį komandos įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Susitikime nuo pat mačo pradžios dominavo „karališkasis“ klubas , tačiau 30-ają minutę „Gijon” komanda po vienuolikos metrų baudinio įsiveržė į priekį. Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje argentiniečiui Gonzalo Higuainui pavyko išlyginti rezultatą.

Prasidėjus antrajam kėliniui šeimininkai buvo aktyvesni, bet įvarčio įmušti nepavykdavo. Galiausiai varžovų ginamus vartus 74-ają minutę nuginklavo portugalas Cristiano Ronaldo. Po įvarčio Madrido futbolininkai ir toliau kontroliavo žaidimą ir galiausiai po keitimo pasirodęs prancūzas Karimas Benzema pelnė trečiąjį įvartį ir šiose rungtynėse padėjo galutinį tašką.

Likus penkiems turams iki čempionato pabaigos „Real“ turi 4 taškų pranašumą prieš „Barcelona“ ekipą. Būtent šios dvi komandos kitą savaitgalį susigrums akis į akį „Camp Nou“ stadione.

„Real Madrid“ 3 – 1 „Sporting Gijon“

30‘ [0 – 1] Miguel
38‘ [1 – 1] Gonzalo Higuain
74‘ [1 – 2] Cristiano Ronaldo
82‘ [1 – 3] Karim Benzema