Madrido „Real“ pergalingai užbaigė „Primeros“ sezoną

Paskutinėse šio sezono Ispanijos „Primera“ lygos rungtynėse Madrido „Real“ klubas namuose 3:1 (0:0) įveikė Barselonos „Espanyol“.
Angelis di Maria ir Garethas Bale'as
Angelis di Maria ir Garethas Bale'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš rungtynes apšildamas traumą patyrė „Real“ lyderis Cristiano Ronaldo ir vietoj jo startinėje sudėtyje žaidė Isco.

Po lygaus pirmojo kėlinio „Real“ klubas pranašumą prieš katalonus pagaliau įrodė 64-ąją minutę – įvartį įmušė Grethas Bale'as.

Alvaro Morata 86 min. įmušė antrą „Real“ įvartį, tačiau 89 min. „Espanyol“ žaidėjas Pizzi rezultatą sušvelnino.

Po akimirkos „Espanyol“ vos neatstatė lygybės, tačiau per daug atkakliai bandė atakuoti ir skaudžiai nudegė.

Po „Espanyol“ kelto kampinio „Real“ surengė greitą ataką, kurios metu nuo pat aikštės vidurio Angelis di Maria nuskuodė iki pat baudos aikštelės, atliko perdavimą A.Morata ir šis sezoną užbaigė dubliu.

Su 42 taškais „Espanyol“ liko 13-oje vietoje, tačiau juos dar gali aplenkti 40 taškų turinti „Elche“. Tuo tarpu „Real“ su 87 taškais aplenkė „Barcelona“ (86 tšk.), kuri kovos su „Atletico“ dėl aukso.