Madrido „Real“ – stipriausias pasaulio futbolo klubas

Maroke vykusio FIFA pasaulio klubų čempionato finale UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Madrido „Real“ futbolininkai 2:0 įveikė Buenos Airių „San Lorenzo“ vienuolikę ir oficialiai gali vadintis stipriausiu 2014 metų pasaulio klubu.
„Real“ futbolininkai laimėjo pasaulio klubų taurę
„Real“ futbolininkai laimėjo pasaulio klubų taurę / „Scanpix“/AP nuotr.

Madrido klubas pratęsė įspūdingą pergalių seriją iki 22 iš eilės laimėtų rungtynių. Be to, šis mačas buvo jubiliejinis, 700-asis „Real“ gretose kapitonui Ikerui Casillasui.

Prieš rungtynes nebuvo aišku, ar galės žaisti pusfinalyje smulkią traumą patyręs Sergio ramosas, tačiau būtent šis gynėjas tapo pirmojo įvarčio autoriumi. 37 min. po Toni Krooso pakelto kapinio S.Ramosas galva įmušė puikų įvartį.

51-ąją minutę po „San Lorenzo“ vartininko klaidos Garethas Bale'as įmušė antrąjį įvartį ir įtvirtino „Real“ pergalę. Valas šį sezoną pasižymėjo visuose „Real“ laimėtuose finaluose – FIFA klubų čempionato, Čempionų lygos ir Ispanijos taurės.

2000 metais pirmą kartą surengtą, o nuo 2005-ųjų jau kasmet vykstanį pasaulio klubų čempionatą „Real“ laimėjo pirmą sykį. 2000-asiais „Karališkasis“ klubas šiame turnyre liko 4-oje pozicijoje.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?