Madrido „Real“ žvaigždėms pertrauka truko 90 minučių

Kontrolinėse rungtynėse Albanijoje Madrido „Real“ ir „Gramozi Erseke“ komandoms pertrauka truko tiek, kiek rungtynės – 90 minučių. Priežastis – stadiono apšvietimo gedimas, rašo sport.de.
Kaka prie pergalės prisidėjo vienu įvarčiu
Kaka prie pergalės prisidėjo vienu įvarčiu. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Kaka vedamas karališkasis ispanų klubas pusantros valandos turėjo trypčioti drabužinėje. Pasibaigus pirmajam kėliniui netikėtai dingo elektra ir Tiranos stadionas paskendo tamsoje.

Gedimui pašalinti prireikė laiko, tačiau dvikovos organizatoriai nedrįso nutraukti rungtynių. Maždaug po 90 minučių pertraukos prasidėjo antras kėlinys. „Real“ galiausiai įveikė albanus 2:1. Įvarčius nugalėtojams pelnė Kaka (36 min.) ir Karimas Benzema (80 min.).

Madrido komanda už šį pasirodymą į savo sąskaitą pasidėjo apvalią sumelę – 2,5 mln. eurų.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams