2020 10 17 /23:58

„Man City“ išvargo pergalę prieš „Arsenal“, „Chelsea“ skaudžiai nudegė

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį tęsėsi 5-ojo turo kovos. Vicečempionas „Manchester City“ 1:0 namuose sugebėjo palaužti Londono „Arsenal“ ekipą.
Raheemas Sterlingas
Raheemas Sterlingas / „Scanpix“ nuotr.

23-ąją minutę vienintelį mačo įvartį įmušė Raheemas Sterlingas.

Pirmą kartą šį sezoną „Man City“ išsaugojo savo vartus „sausus“.

Londono „Chelsea“ po atkaklios kovos 3:3 sužaidė su „Southampton“.

Namuose žaidę „mėlynieji“ po Timo Wernerio taiklių dūrių 15 ir 28 min. pirmavo, bet Danny Ingsas dar iki pertraukos rezultatą sušvelnino, o antrojo kėlinio viduryje Che Adams atstatė pusiausvyrą.

59-ąją minutę T.Wernerio perdavimą įvarčiu pavertė kitas vokietis Kai Havertzas, bet jau per pridėtą laiką tašką svečiams išplėšė Jannikas Vestergaardas.

Paskutinėse dienos rungtynėse „Manchester United“ 4:1 svečiuose įveikė „Newcastle United“.

2-ąją minutę Luke'as Shaw pasiuntė kamuolį į savo vartus, bet 23-ąją minutę Harry Maguire'as atstatė pusiausvyrą

58-ąją minutę „raudonieji velniai“ galėjo išsiveržti į priekį, bet Bruno Fernandesas pirmą kartą „Premier“ lygoje nerealizavo baudinio.

Visgi portugalas savo klaidą ištaisė 86-ąją minutę, pelnydamas antrą svečių įvartį, o visus taškus jau pačioje akistatos pabaigoje sudėjo Aaronas Wan-Bissaka ir Marcusas Rashfordas.