2017 01 07 /16:35

„Man Utd“ pergalė FA taurės starte pažymėta Wayne'o Rooney istoriniu pasiekimu

Šeštadienį prasidėjo seniausio pasaulyje Anglijos FA taurės turnyro trečiasis etapas. Puikiai jį pradėjo Jose Mourinho vadovaujama „Manchester United“ vienuolikė, namuose 4:0 palaužusi „Reading“ futbolininkus.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Reading“ futbolininkai šiuo metu rungtyniauja antrajame pagal pajėgumą Anglijos divizione, o juos treniruoja ilgametis „Manchester United“ gynėjas Jaapas Stamas.

Pirmojo įvarčio šeimininkai laukė vos 7 minutes. Po puikaus Anthony Martialio prasiveržimo ir Juano Matos perdavimo kamuolį į „Reading“ vartus keliu pasiuntė Wayne'as Rooney.

Tai buvo jau 269 jo įvartis vilkint „raudonųjų velnių“ marškinėlius. Rezultatyviausių visų laikų „Man Utd“ futbolininkų sąrašo viršūnėje W.Rooney pagaliau aplenkė legendinį Bobby Charltoną.

15-ąją minutę jau pats A.Martialis užtikrintu smūgiu padvigubino persvarą, o taškus rungtynėse sudėjo 74 ir 78 minutėmis pasižymėjęs Marcusas Rashfordas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius