„Manchester City“ artėja Anglijos lygos čempionų titulo link

Trečiadienį vakare Anglijoje vyko du „Premier“ lygos susitikimai.
„Manchester City“ futbolininkai
„Manchester City“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svarbų žingsnį titulo link žengė Manuelio Pellegrini vadovaujami „Manchester City“ futbolininkai.

„Miestiečiai“ namuose rezultatu 4:0 nugalėjo Paulo Lamberto treniruojamą Birmingemo „Aston Villa“ ekipą.

Ilgą laiką šeimininkams nesisekė pralaužti varžovų gynybos, tačiau 64-ąją minutę kombinacija tarp Davido Silvos, Pablo Zabaletos ir Edino Džeko virto pirmuoju įvarčiu į Brado Guzano vartus.

Beveik identišką ataką pavyko suregzti 72-ąją minutę. Tiesa, Samiro Nasri smūgį į vartus atrėmė „Aston Villa“ vartų sargas, tačiau laiku ir vietoje atsidūręs E.Džeko įrideno kamuolį į tinklą.

Rungtynių pabaigoje prasidėjo varžovų triuškinimas. 89-ąją minutę po Yaya Toure perdavimo pasižymėjo Stevanas Jovetičius, o paskutinėmis pridėtinio laiko minutėmis visą varžovų gynybą išmaudė pats Y.Toure.

Po šios pergales likus 1 turui iki čempionato pabaigos „Manchester City“ prieš „Liverpool“ turnyrinėje lentelėje turi 2 taškų pranašumą ir geresnį įvarčių skirtumą.

Kitose rungtynėse Jacko Colbacko ir Fabio Borini įvarčiai lėmė „Sunderland“ ekipos pergalę prieš „West Bromwich“ futbolininkus 2:0.

Po šio mačo Guso Poyet treniruojama ekipa užsitikrino išlikimą „Premier“ lygoje.

Rezultatai:

„Manchester City“ 4 – 0 „Aston Villa“
64` [1 – 0] Edin Džeko
72` [2 – 0] Edin Džeko
89` [3 – 0] Stefan Jovetič
90` [4 – 0] Yaya Toure

Sunderland“ 2 – 0 „West Brom“
13` [1 – 0] Jack Colback
31` [2 – 0] Fabio Borini