„Manchester City“ išstūmė „Manchester United“ iš pirmosios vietos Anglijos čempionate

Šeštadienio vakarą Anglijos čempionate įvyko pokyčiai turnyrinėje lentelėje. „Premier“ lygos VIII-o turo rungtynėse užtikrintą pergalę šventė „Manchester City“ klubas, kuris namuose 4-1 įveikė „Aston Villa“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.
Mančesterio futbolininkai šventė pergalę
Mančesterio futbolininkai šventė pergalę / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester City“ futbolininkai pasinaudojo „Manchester United“ ir „Liverpool“ lygiosiomis ir su 22 taškais tapo vienvaldžiais turnyrinės lentelės lyderiais. Nuo „Raudonųjų velnių“ juos skiria du taškai.

„Man City“ į priekį įsiveržė 28-tą minutę, kai po Micaho Richardso perdavimo, įvartį per save įmušė Mario Balotelli. Pirmajame kėlinyje progų pasižymėti turėjo abi ekipos, tačiau nė viena jomis nepasinaudojo.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „Man City“ įvarčiu. Šį kartą, po Yaya Toure atlikto perdavimo, pasižymėjo Adamas Johnsonas – 2:0.

Praėjus dar penkios minutėms, įvartį pelnė ir Vincentas Kompany, kuriam kamuolį perdavė jau minėtasis Johnsonas – 3:0.

64-tą minutę „Aston Villa“ rezultatą sušvelnino, kai pasižymėjo Stephenas Warnockas, tačiau jau 71-ą minutę Jamesas Milneris vėl atstatė trijų įvarčių persvarą – 4:1.

Rungtynėse tarp lygos naujokų „Norwich“ ir „Swansea“, savo pranašumą pavyko įrodyti „Norwich“ klubui, kuris 3-1 įveikė komandą iš Velso.