„Manchester City“ įvarčiu iš nuošalės išnešė sveiką kailį FA taurės ketvirtfinalyje

„Manchester City“ turėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą, kad patektų į FA taurės pusfinalį. Pepo Guardiolos auklėtiniai 3:2 įveikė „Swansea City“ vienuolikę, nors sužaidus valandą Anglijos čempionų situacija vis dar buvo kritinė.
Gabrielis Jesusas, Pepas Guardiola ir Sergio Aguero
Gabrielis Jesusas, Pepas Guardiola ir Sergio Aguero / „Scanpix“ nuotr.

„Swansea City“ pirmavo 2:0 po Matto Grimeso (20 min. 11 m) ir Bersanto Celinos (29 min.) įvarčių.

69 proc. laiko kamuolį kontroliavusi ir 22 smūgius atlikusi „Manchester City“ varžovų vartus pramušė tik 69-ą minutę, kai pasižymėjo Bernardo Silva.

78-ą minutę Kristofferas Nordfeldtas įsimušė į savus vartus, o 88-ą minutę pergalę „Manchester City“ komandai išplėšė Sergio Aguero.

Tiesa, smūgiuodamas galva S.Aguero buvo nuošalėje, bet arbitras to neužfiksavo.

„Didžiuojuosi. Mes buvome puikūs ir pademonstravome tikrą drąsą prieš top komandą. Pergalingas įvartis buvo pelnytas iš nuošalės, ir žaidėjus tai nuliūdino. Kita vertus, „Manchester City“ turėjo daug progų ir negali sakyti, kad jie nenusipelnė pergalės“, – po mačo sakė „Swansea City“ strategas Grahamas Potteris.

„Tiesą sakant, aš nemačiau. Jei nebuvo baudinio – atsiprašau. Jei tai buvo nuošalė – atsiprašau. Kodėl čia nėra VAR peržiūrų – tai klausimas FA vadovams. Man tai irgi nepatinka“, – situaciją komentavo P.Guardiola.

Kitose rungtynėse „Watford“ rezultatu 2:1 nugalėjo „Crystal Palace“.