2014 01 01 /19:28

„Manchester City“ metus pradėjo pergale Velse, nugalėjo ir „Liverpool“, „Chelsea“ bei „Arsenal“

Pirmąją Naujųjų metų dieną Anglijoje buvo žaidžiami 20-ojo „Premier“ futbolo lygos turo susitikimai.
„Manchester City“ žaidėjas Aleksandaras Kolarovas
„Manchester City“ žaidėjas Aleksandaras Kolarovas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Anksčiausiai vykusiame susitikime Manuelio Pellegrini vadovaujama „Manchester City“ ekipa išvykoje palaužė „Swansea City“ futbolininkus.

Jau 14-ąją minutę į priekį svečius išvedė saugas Fernandinho, tačiau kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino Wilfriedas Bony. Tiesa, šis įvartis buvo įmuštas iš nuošalės, tačiau šoninis arbitras jos neužfiksavo.

Antrajame kėlinyje pranašumą „Manchester City“ sugrąžino Yaya Toure, o Aleksandras Kolarovas persvarą padidino.

Jau pridėto laiko metu viltį iškovoti bent tašką šeimininkams atgaivino W.Bony, tačiau M.Pellegrini auklėtiniai persvaros per likusį laiką neišleido, laimėjo mačą 3:2 ir iškovojo tris taškus, leidžiančius bent kuriam laikui pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Liverpool vs Hull City 2-0 All Goals by Oleeh-1

Pergales namuose rezultatu 2:0 iškovojo Londono „Arsenal“ bei „Liverpool“ klubai. „Kanonieriai“ tik rungtynių pabaigoje po Nicklaso Bendnterio ir Theo Walcotto įvarčių įveikė „Cardiff City“ ekipą, tuo tarpu Brendano Rodgerso auklėtiniai be didesnio vargo palaužė „Hull City“ futbolininkus.

Užtikrintą pergalę išvykoje iškovojo Jose Mourinho vadovaujama „Chelsea“ ekipa. „Aristokratai“ po Fernando Torreso, Williano ir Oscaro įvarčių nugalėjo „Southampton“ futbolininkus 3:0.

Southampton 0-3 Chelsea by footyroomcom
Taškus prarado Liverpulio „Everton“ futbolininkai. Roberto Martinezo auklėtiniai išvykoje sužaidė lygiosiomios 1:1 su „Stoke City“ klubu. Tašką mačo pabaigoje „irisams“ išplėšė Leightonas Bainesas, sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Vakariniame susitikime jėgas tarpusavyje išmėgins „Manchester United“ ir „Tottenham“ ekipos.

Po šio turo ir toliau čempionate pirmauja „Arsenal“ futbolininkai. Jiems ant kulnų lipa „Man City“ bei „Chelsea“ klubai. „Liverpool“ ekipa pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą.

„Arsenal“ 2 – 0 „Cardiff City“
88` [1 – 0] Nicklas Bendtner
90` [2 – 0] Theo Walcott

„Crystal Palace“ 1 – 1 „Norwich City“
39` [0 – 1] Bradley Johnson
44` [1 – 1] Jason Puncheon (11m.)
83` Leroy Fer („Norwich City“) – raudona kortelė

„Fulham“ 2 – 1 „West Ham United“
7` [0 – 1] Mohamed Diame
32` [1 – 1] Steve Sidwell
45` Kevin Nolan („West Ham United“) – raudona kortelė
66` [2 – 1] Dimitar Berbatov

„Liverpool“ 2 – 0 „Hull City“
36` [1 – 0] Daniel Agger
50` [2 – 0] Luis Suarez

„Southampton“ 0 – 3 „Chelsea“
60` [0 – 1] Fernando Torres
71` [0 – 2] Willian
82` [0 – 3] Oscar

„Stoke City“ 1 – 1 „Everton“
50` [1 – 0] Oussama Assaidi
90` [1 – 1] Leighton Baines (11m.)

„Sunderland“ 0 – 1 „Aston Villa“
15` [0 – 1] Gabriel Agbonlahor

„West Bromwich“ 1 – 0 „Newcastle United“
62` Mathieu Debuchy („Newcastle United“) – raudona kortelė
86` [1 – 0] Saido Berahino (11m.)

Anglijos futbolo lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.„Sunderland“ 20 3 5 12 15:33 14

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 20 įvarčių – Luisas Suarezas („Liverpool“).