„Manchester United“ nepasinaudojo galimybe aplenkti „Arsenal“

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 37-ojo turo rungtynės. Bent trečiąją vietą užsitikrino „Manchester City“ futbolininkai, kurių jau greičiausiai neaplenks ir Londono „Arsenal“, o „Manchester United“ nepasinaudojo galimybe aplenkti pastarąją ekipą.
Theo Walcottas ir Tyleris Blackettas
Theo Walcottas ir Tyleris Blackettas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtoje vietoje esantys „Manchester United“ futbolininkai namuose sužaidė lygiosiomis su „Arsenal“ (71 tšk.) ir susikomplikavo šansus pasiekti lyderių trejetuką.

„Raudonieji velniai“ pirmavo po Anderio Herreros įvarčio 30-ąją mačo minutę, tačiau 82 min. Tyleris Blackettas įsimušė į savus vartus.

Kitose rungtynėse „Manchester City“ ekipa išvykoje 4:2 įveikė „Swansea City“ ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

Įvarčius „Miestiečiams“ pelnė Yaya Toure (21 ir 74 min.), Jamesas Milneris (36') ir Wilfriedas Bony (90+2'). Šeimininkų gretose įmušė Gilfy Sigurdssonas (45') ir Batefimbi Gomisas (64').

„Manchester City“ (76 tšk.) ekipai dabar užtenka lygiųjų paskutiniojo turo rungtynėse namuose su „Southampton“. „Arsenal“ (71 tšk.) žais dar du kartus (su „Sunderland“ ir „West Bromwich Albion“), o „Manchester United“ (69 tšk.) sezoną užbaigs maču su „Hull City“.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius