„Manchester United“ parklupdytas Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje

„Manchester United“ nepasiekė Anglijos FA taurės pusfinalio. „Wolverhampton Wanderers“ laimėjo rungtynes 2:1 ir eliminavo Ole Gunnaro Solskjaero auklėtinius iš kovos dėl titulo.
„Wolves“ futbolininkai
„Wolves“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ kontroliavo žaidimą pirmoje mačo pusėje, bet susikūrė mažai progų. „Wolves“ atkuto po pertraukos ir savo energiją pavertė įvarčiais.

70-ą minutę Raulas Jimenezas išvedė šeimininkus į priekį, o Diogo Jota po 6 minučių rezultatą padidino.

Paskutinėmis minutėmis įvartį įmušė Marcusas Rashfordas, bet „Manchester United“ klubui tai buvo maža paguoda.

12 kartų FA taurę laimėjusiems „raudoniesiems velniams“ teks laukti kito sezono, kad pavytų daugiausia kartų (13) šį trofėjų laimėjusį „Arsenal“ klubą.

Tai tik trečias kartas istorijoje, kai „Manchester United“ ir „Liverpool“ ekipas FA taurėje eliminavo tas pats klubas. 2008-09 m. tai padarė „Everton“, 1948-49 m. – tas pats „Wolves“ klubas.

Beje, tai buvo 100-osios šių komandų tarpusavio rungtynėse istorijoje, įskaitant visus turnyrus.

„Tai buvo nepakartojamas vakaras. Žinojome, kad galime sukurti kažką ypatingo. Manau, mes galime dar daugiau“, – po mačo sakė R.Jimenezas.

„Wolves“ klubo kolekcijoje – keturios FA taurės, bet paskutinė iškovota dar 1960 metais.