„Manchester United“ pergalę prieš autsaiderius apkartino Robino van Persie trauma

Šeštadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos XXVII turo rungtynėse eilinę pergalę iškovojo „Manchester United“ klubas, tačiau dėl traumos galimai neteko lyderio Robino van Persie.
Robinas van Persie
Robinas van Persie / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Trauma

Sero Alexo Fergusono kariauna išvykoje sausu rezultatu 2-0 įveikė absoliučius čempionato autsaiderius – Londono „Queens Park Rangers“ futbolininkus.

„Raudonuosius velnius“ 23 minutę į priekį išvedė tolima Rafaelio da Silvos patranka, o persvarą susitikimo pabaigoje užtvirtino Ryanas Giggsas.

Vis dėlto užtikrintus pirmenybių lyderius prieš atsakomąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą su Madrido „Real“ turėtų suneraminti van Persie – susižeidęs nugarą rezultatyviausias lygos žaidėjas pirmojo kėlinio pabaigoje buvo pakeistas.

Santiago Cazorlos dublis išgelbėjo Londono „Arsenal“ komandą nuo prarastų taškų savų žiūrovų akivaizdoje – „kanonieriai“ 2-1 palaužė Birmingamo „Aston Villa“ ekipą.

Tuo tarpu Liverpulio „Everton“ vienuolikė svečiuose tokiu pačiu rezultatu kiek netikėtai buvo priversta pripažinti „Norwich“ futbolininkų pranašumą.