Turas po Japoniją: „Manchester United“ sužaidė lygiosiomis, „Arsenal“ laimėjo

Penktadienį tęsiasi „Premier“ lygos klubų pasiruošimas artėjančiam sezonui. Antrąsias rungtynes Japonijoje sužaidė „Manchester United“. Po atkaklios kovos susitikimas su Osakos „Cerezo“ ekipa baigėsi rezultatu 2:2. „Arsenal“ komandai pavyko išplėšti pergalę 2:1 prieš „Urawa Red Diamonds“.
Shinji Kagawa
Shinji Kagawa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį įvartį 33-ąją minutę įmušė Japonijos klubo futbolininkas Kenyu Sugimoto. 54-ąją minutę rezultatą išlygino buvęs „Cerezo“ komandos žaidėjas Shinji Kagawa. Už 10 minučių į priekį vėl išsiveržė japonai – įvartį įmušė Takumi Minamino. Wilfriedas Zaha rezultatą „Manchester United“ naudai išlygino tik paskutinę susitikimo minutę.

Pirmąjį „Arsenal“ įvartį 49-ąją minutę įmušė  Lukas Podolskis. Už 10 minučių rezultatą išlygino Yuki Abe. 83-ąją rungtynių minutę kanonieriams pergalę išplėšė Chuba Akpomas.