Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ Ispanijos futbolo čempionate pakilo į trečią vietą (rezultatai, video)

Keturioliktąją pergalę Ispanijos futbolo pirmenybių XXIII turo rungtynėse iškovojo ir š trečią vietą dvidešimties komandų turnyre pakilo Mariaus Stankevičiaus „Valencia“ (47 tšk.) vienuolikė, šeštadienį svečiuose 2:1 (1:1) įveikusi aštuntojoje pozicijoje esančią Madrido „Atletico“ (30 tšk.) ekipą.
Marius Stankevičius (viduryje)
Marius Stankevičius (viduryje) žaidė visas 90 minučių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, o abu įvarčius nugalėtojams pelnė Joaquinas (41 ir 86 min.).

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Jose Antonio Reyeso (3 min.) smūgio, o antrajame kėlinyje darsyk galėjo išsiveržti į priekį, tačiau Diego Forlanas (57 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Be to „Atletico“ komanda susitikimą baigė nepilnos sudėties: 90 minutę raudona kortelė buvo parodyta Diego Godinui.

Du taškus šeštadienį prarado pirmenybių lyderė bei nugalėtojos titulą ginanti „Barcelona“ (62 tšk.), svečiuose susitikimą su tryliktojoje pozicijoje likusiais Chichono „Sporting“ (23 tšk.) futbolininkais baigusi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Ir šiose rungtynėse šeimininkai pirmavo po Davido Barralo (16 min.) įvarčio, o rezultatą antrajame kėlinyje išlygino Davidas Villa (80 min.).

Antroje vietoje lieka Madrido „Real“ (54 taškai) klubas.

Trečiosiose sekmadienio rungtynėse Santandero „Racing“ komanda namuose 3:2 (2:1) įveikė „Sevilla“ vienuolikę.

Nugalėtojams, kurie nuo 39 minutės žaidė be pašalinto Christiano, pelnė tas pats Christianas (12 min.), Ivanas Rakitičius (19 min. į savo vartus) ir Manuelis Arana (90+2 min.).

„Sevilla“gretose pasižymėjo Federico Fazio (40 min.) ir Luisas Fabiano (83 min. iš 11 m baudinio). Beje, 17 min. Alvaro Negredo („Sevilla“) nerealizavo 11 m baudinio.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20. „Malaga“                 22  5 3 14 28:47 18

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 24 įvarčiai – Lionelis Messi („Barcelona“) ir Cristiano Ronaldo (Madrido „Real“).