„Milan“ – Italijos taurės ketvirtfinalyje

Pirmuoju 2014-2015 metų sezono Italijos futbolo taurės turnyro (Coppa Italia) ketvirtfinalio dalyviu tapo „Milan“ klubas.
„Milan“ futbolininkai
„Milan“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„San Siro“ stadione „Milan“ ekipa susigrūmė su „Sassuolo“ futbolininkais ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

38-ąją minutę „Rossoneri“ klubą į priekį išvedė Giampaolo Pazzini, tačiau 64-ąją svečiai nuo 11 metrų žymos išlygino rezultatą. Vis dėlto lemiamą tašką 86-ąją minutę padėjo Nigelis De Jongas.

Per likusį laiką „Sassuolo“ vienuolikei išlyginti rezultato nepavyko, o „Milan“ žengė į kitą etapą, kuriame susitiks su „Torino“ – Romos „Lazio“ poros nugalėtoju.

Kitos ketvirtfinalio rungtynės bus žaidžiamos sausio 14-22 dienomis.

Rezultatas:

„Milan“ 2 – 1 „Sassuolo“

38' [1 – 0] G.Pazzini

64' [1 – 1] N.Sansone (11m. baudinys)

86' [2 – 1] N.de Jong