„Milan“ sukūrė stebuklą Italijos futbolo čempionate

Šalies čempionų titulą ginantys „Milan“ futbolininkai sekmadienį Italijos pirmenybių („Serie A“) 7-ojo turo rungtynėse įrodė, jog trijų įvarčių pranašumas dar toli gražu negarantuoja pergalės.
K.P.Boatengas „Milan“ klubui pelnė net 3 įvarčius.
K.P.Boatengas „Milan“ klubui pelnė net 3 įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Triuškinančiai pralaimėję pirmąjį kėlinį išvykoje „Lecce“ ekipai, po pertraukos Massimo Allegri auklėtiniai sudaužė varžovus bei triumfavo rezultatu 4-3.

Net tris įvarčius nugalėtojams pelnė pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis saugas Kevinas Prince'as Boatengas, o pergalingą smūgį „Milan“ komandai pelnė gynėjas Mario Yepesas.

Į pirmąją turnyrinės lentelės vietą pakilo „Udinese“ klubas savų žiūrovų akivaizdoje 3-0 įveikęs lygos naujokės „Novara“ vienuolikės pasipriešinimą.

Tuo tarp Mariaus Stankevičiaus atstovaujama Romos „Lazio“ ekipa pakilo į antrąją vietą. Ji sekmadienį svečiuose 2-0 nugalėjo „Bologna“ klubą. Lietuvos rinktinės gynėjas mačui nebuvo registruotas.

„Lecce“ – „Milan“ rungtynių reportažas:

Švieslentė

„Lecce“ 3 4 „Milan“
4' [1 – 0] G.Giancomazzi
30' [2 – 0] M.Oddo
37' [3 – 0] C.Grossmulleris
49' [3 – 1] K.Boatengas
55' [3 – 2] K.Boatengas
63' [3 – 3] K.Boatengas
83' [3 – 4] M.Yepesas
„Roma“ 1 0 „Palermo“
8' [1 – 0] E. Lamela
„Cagliari“ 0 0 „Napoli“

Milano „Inter“ 1 0 Veronos „Chievo“
34' [1 – 0] T. Motta
„Parma“ 1 2 „Atalanta“
81' [1 – 2] J. Valdesas 55' [0 – 1] M. Moralezas
58' [0 – 2] M. Moralezas
„Siena“ 2 0 „Cesena“
9' [1 – 0] P.A. Gonzalezas
54' [2 – 0] E. Calaio

„Udinese“ 3 0 „Novara“
33' [1 – 0] A.D. Natale
39' [2 – 0] M. Domizzi
50' [3 – 0] A.D. Natale

„Bologna“ 0 2 Romos „Lazio“
  23' [0-1] R. Acquafresca (į savo vartus)
48' [0-2] S.Lujičius