2020 10 17 /23:40

Milano derbyje žibėjo nesenstančio Z.Ibrahimovičiaus žvaigždė

39-erių Zlatanas Ibrahimovičius antrose rungtynėse iš eilės įmušė du įvarčius, o jo vedamas „Milan“ klubas šeštadienio vakarą laimėjo Milano derbį, 2:1 svečiuose patiesdamas „Inter“.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Milano futbolininkai tęsia puikų sezono startą. „Serie A“ pirmenybėse Stefano Pioli auklėtiniai laimėjo visus keturis mačus ir įsitvirtino pirmoje pozicijoje.

Z.Ibrahimovičius 12-ąją minutę nerealizavo baudinio, tačiau pirmasis pribėgo prie kamuolio ir pasiuntė jį į vartus. Po keturių minučių švedas gavo puikų portugalo Rafaelio Leao perdavimą iš kairio krašto ir persvarą įtvirtino.

Vicečempionų viltys atgijo 28-ąją minutę, kai po Ivano Perišičiaus perdavimo pasižymėjo Romelu Lukaku, tačiau pirmojo pralaimėjimo sezone „Inter“ neišvengė.

Čempionų titulą ginantis Turino „Juventus“ be koronavirusą pasigavusio savo lyderio Cristiano Ronaldo svečiuose 1:1 sužaidė su tik šiemet į „Serie A“ iškopusiu „Crotone“.

Šeimininkai po Simy įmušto baudinio (12 min.) pirmavo, bet Alvaro Morata (21 min.) rezultatą išlygino.

Akistatą svečiai baigė be 60-ąją minutę pašalinto Federico Chiesa.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Napoli“ 4:1 pranoko Bergamo „Atalanta“ futbolininkus, o Genujos „Sampdoria“ 3:0 sutriuškino Romos „Lazio“ ekipą.