Milano miesto derbyje pergalę šventė „Inter“ klubas

Sekmadienį vakare „San Siro“ stadione vyko centrinis Italijos „Serie A“ 3-ojo turo susitikimas – Milano miesto derbis.
Freddy Guarinas
Freddy Guarinas / „Scanpix“ nuotr.

Principinėje „Inter“ ir „Milan“ ekipų akistatoje pergalę minimaliu rezultatu 1:0 šventė „Nerazzuri“ ekipa.

Pirmajame rungtynių kėlinyje puikių progų pasižymėti neišnaudojo „Milan“ puolėjas Luizas Adriano, antrajame varžovų vartų konstrukcijos tvirtumą išmėgino į komandą sugrįžęs Mario Balotelli.

Visgi, rungtynių baigtį nulėmė tikslus „Inter“ saugo Freddy Guarino smūgis 58-ąją mačo minutę. Kolumbietis varžovų vartininką nuginklavo smūgiu iš už baudos aikštelės ribų.

Ši pergalė reiškia, jog Milano „Inter“ futbolininkai tapo vienvaldžiais Italijos čempionato lyderiais po trijų turų.

„Inter“ – „Milan“ 1:0
58' [1:0] F. Guarinas