Milano miesto derbyje tarp „Milan“ ir „Inter“ užfiksuotos lygiosios

Italijos „Serie A“ futbolo pirmenybių 12-ajama ture vyko Milano miesto derbis, vadinamasis „Derby dell Madonina“. Po vieną įvartį pirmajame kėlinyje įmušusios „Milan“ ir „Inter“ komandos išsiskyrė lygiosiomis – 1:1.
Diego Lopezas atmušė Mauro Icardi smūgį
Diego Lopezas atmušė Mauro Icardi smūgį / „Scanpix“/AP nuotr.

Nors rungtynių pradžioje pirmas kelias atakas gana pavojingai rengė „Milan“, tačiau pirmą tikrai gerą progą turėjo Mauro Icardi. „Inter“ žaidėjas 8 min. po solo reido atliko gerą smūgį, kurį Diego Lopezas sugebėjo atmušti.

Po dar kelių pavojingų reidų „Milan“ įvartį pagaliau pasiekė 23-ąją minutę. Stephan El Shaarawy atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kur Jeremy Menezas nestabdydamas kamuolio nuginklavo vartininką.

Didelių pavojų baudos aikštelėse pirmajame kėlinyje nebebuvo, o antrajame su kamuoliu jau kur kas dažniau buvo „Inter“ žaidėjai. Vis dėlto, Giacomo Bonaventura 53 min. įskriejo į baudos aikštelę, priėmė puikų perdavimą ir šovė į vartus, tačiau „Inter“ gynėjai krisdami po varžovo kojomis sugebėjo smūgį blokuoti.

Po minutės kone identiškai nutiko ir kitoje aikštės pusėje, kur „Milan“ gynėjams teko blokuoti labai pavojingą Mateo Kovačičiaus smūgį.

61-ąją minutę „Inter“ pagaliau išlygino rezultatą, kai Joelis Obi nuo baudos aikštelės linijos atliko puikų smūgį į apatinį vartų kampą.

76-ąją minutę S.El Shaarawy turėjo fantastišką progą išvesti „Milan“ į priekį, tačiau iš baudos aikštelės vidurio smūgiavo tiesiai į skersinį.

79-ąją minutę lygiai tą patį padarė ir „Inter“ narys M.Icardi, bandęs įmušti į vartus ore nestabdydamas kamuolio.

Paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę dar vieną pavojingą smūgį atliko „Milan“ gynėjas Andrea Poli, tačiau ir šis bandymas buvo blokuotas.

Po rungtynių „Milan“ su 17 taškų yra aštuntoje vietoje, o vienu tašku mažiau turintys „Inter“ futbolininkai yra laipteliu žemiau. 7-ąją vietą užimanti „Udinese“ turi 18 taškų, tačiau žaidė rungtynėmis daugiau.