Miuncheno „Bayern“ iškovojo triuškinančią pergalę Bundeslygoje

Miuncheno „Bayern“ pakilo į antrą vietą Vokietijos futbolo čempionate po pergalės 4:0 (0:0) prieš Berlyno „Hertha“ sekmadienį.
Robertas Lewandowskis ir Phillipe Coutinho švenčia „Bayern“ pergalę.
Robertas Lewandowskis ir Phillipe Coutinho švenčia „Bayern“ pergalę. / „Scanpix“ nuotr.

Thomasas Mulleris, Robertas Lewandowskis, Thiago Alcantara ir Ivanas Perišičius įmušė po įvartį ir užtikrino pergalę „Bayern“ per pirmąsias antrojo Bundeslygos rato rungtynes.

Bundelsygos lyderis lieka „Leipzig“, kuris po pergalės šeštadienį prieš Berlyno „Union“ turi keturių taškų persvarą.

Ant kulnų lipantis „Bayern“ sekmadienį turėjo pavargti ir tik antrajame kėlinyje pralaužė „Hertha“, kuri vylėsi pratęsti nepralaimėtų mačų seriją iki penkių.