„Napoli“ atsitiesė po nesėkmės Čempionų lygoje ir iškopė į Italijos taurės finalą

Iš Čempionų lygos po dramatiškos kovos „Chelsea“ ekipai pasitraukęs „Napoli“ itin svarbią pergalę šventė Italijoje.
Rungtynių akimirka / „Scanpix“ nuotr.

Italijos šalies taurėje („Coppa Italia”) buvo sužaistos antrosios atsakomosios pusfinalio rungtynės, kurios vyko tarp vietos „Napoli” ir svečių „Siena” futbolininkų.

Pirmasis susitikimas tarp šių klubų buvo pasibaigęs „Siena” komandos pergale rezultatu 2-1, tad „Napoli” žaidėjų tikslas namuose buvo atsitiesti ir įveikti varžovus bei žengti į finalą, ką šis klubas ir padarė.

„Napoli” komanda šiame mače į priekį išsiveržė 10-ą minutę, kuomet kamuolį į savus vartus visiškai to nenorėdamas nukreipė „Siena” ekipos futbolininkas Simone'as Vergassola.

„Siena” ekipos vartininkas Željko Brkičius dar kartą kamuolį iš savo ginamų vartų buvo priverstas ištraukti 30-ą minutę, kai jį tiksliu smūgiu nuginklavo Urugvajaus nacionalinės rinktinės narys Edinsonas Cavani.

Daugiau įvarčių šiame susitikime pelnyta nebuvo, tad pergalę rezultatu 2-0 iškovojo „Napoli” futbolininkai, kurie pateko į Italijos taurės finalą.

Finale „Napoli“ susitiks su Turino „Juventus” klubu, kuris pusfinalyje palaužė „Milan” komandą.

„Napoli” 2 - 0 „Siena”
(Pirmas mačas 1-2, bendras rezultatas 3-2)
10' [1 - 0] Simone Vergassola (į savus vartus)
30' [2 - 0] Edison Cavan