„Napoli“ po baudinių serijos palaužė „Juventus“ ir iškovojo Italijos supertaurę

Pirmadienį Kataro sostinėje vyko kova dėl Italijos supertaurės, kur susitiko praėjusio sezono „Serie A“ čempionas Turino „Juventus“ bei taurę laimėjusi „Napoli“ ekipa.
„Napoli“ ekipa iškovojo Italijos supertaurę
„Napoli“ ekipa iškovojo Italijos supertaurę / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Massimiliano Allegri auklėtiniai buvo neabejotini mačo favoritai ir į priekį išsiveržė jau penktąją minutę, kai vienas prieš vartininką atsidūręs Carlosas Tevezas šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į vartus.

Toliau visas rungtynes vyko lygi kova ir, Neapolio komandos žaidėjų bei sirgalių laimei, įpusėjus antrajam kėliniui rezultatą sugebėjo išlyginti Tevezo komandos draugas Argentinos rinktinėje Gonzalo Higuainas. Puolėjas po Jonathano De Guzmano perdavimo pasižymėjo galva.

Per pagrindinį laiką ekipoms daugiau įvarčių pelnyti nepavyko ir mačo baigtis turėjo būti išspręsta pratęsime.

Pirmajame šio kėlinyje tikslių smūgių „Al-Sadd“ stadione susirinkę sirgaliai neišvydo, tačiau vos prasidėjus antrajam, dublį į savo sąskaitą įsirašė C.Tevezas. Nepaisant to, Rafa Benitezo vadovaujama ekipa nepasidavė ir pratęsimui baigiantis antrą kartą tiksliu smūgiu atsakė tas pats G.Higuainas.

All Goals: Juventus 2-2 Napoli _ Super Cup... by LiveGoalsforyou Mušti vienuolikos metrų baudinių komandos iškeliavo rezultatui tarp dviejų Argentinos puolėjų esant 2:2. Visgi, pirmasis „Juves“ gretose atlikti smūgio stojęs C.Tevezas neišnaudojo progos išvesti ekipos į priekį jau po pirmojo baudinio, nes savojo prieš tai realizuoti nesugebėjo Jorginho.

Tuomet ekipos apsikeitė penkiais įvarčiais, o paskutiniuosius smūgius teko atlikti jau gynėjams Walteriui Gargano bei Leonardo Bonucci. Realizuotų baudinių seriją nutraukė neapoliečių saugas Driesas Mertensas, kurio pasiųstą kamuolį atmušė Gianluigi Buffonas.

Vis dėlto, taurės į Turiną parvežti neleido „Napoli“ vartininkas Rafaelis, atrėmęs labai prastą Giorgio Chiellini bandymą. Po to „bianconeri“ vartus ir vėl išgelbėjo G.Buffonas, privertęs už galvos griebtis Jose Callejoną, bet šįkart nugalėtojas taip pat nepaaiškėjo, nes Roberto Perreyros smūgis skriejo virš vartų.

Galiausiai pasižymėti pavyko gynėjui Kalidou Koulibaly, o Simone Padoino smūgį atlaikęs Rafaelis atnešė netikėtą ir tuo pačiu neįtikėtiną pergalę Rafa Benitezo auklėtiniams.

Juventus vs Napoli 7-8 All Penalties (Italian... by enteritament