Ne 8:2, bet... „Bayern“ ir vėl sudaužė „Barcelona“ jos pačios tvirtovėje

UEFA Čempionų lyga antradienio vakarą prasidėjo audringai. Didžiausią intrigą kėlusiame E grupės mače Miuncheno „Bayern“ svečiuose 3:0 sutriuškino „Barcelona“ futbolininkus.

Su Lioneliu Messi atsisveikinusiems katalonams šį sezoną bus labai sunku.

Bavarai ryškiai dominavo viso mačo metu ir laimėjo visiškai pelnytai.

33-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė tolimą smūgį atlikęs Thomasas Mulleris. Kamuolys lietė Erico Garcios nugarą ir pakeitęs kryptį įskriejo į vartus.

Po to jau savo žodį tarė Robertas Lewandowskis, du sykius suskubęs prie atšokusių kamuolių ir sėkmingai juos nukreipęs į tinklą 56 ir 85 minutėmis.

Kitame šios grupės mače Kijeve užfiksuotos nulinės lygiosios tarp vietos „Dinamo“ ir Lisabonos „Benfica“.

H grupėje pergalingai turnyrą pradėjo favoritai Londono „Chelsea“ ir Turino „Juventus“.

Titulą ginantys Thomaso Tuchelio auklėtiniai turėjo kaip reikiant pavargti namuose su Sankt Peterburgo „Zenit“, bet 69-ąją minutę Romelu Lukaku įvarčio dėka visgi įveikė Rusijos ekipą 1:0.

Sunkiai Italijos čempionatą pradėjusiai Turino komandai sekėsi žymiai lengviau – 3:0 svečiuose susitvarkyta su „Malmo“.

Kitos dvi akistatos pasibaigė taikiai. G grupėje „Lille“ be įvarčių išsiskyrė namuose su „Wolfsburg“, o F ketverte „Villarreal“ 2:2 sužaidė su Bergamo „Atalanta“.