Neeilinį pralaimėjimą patyręs PSG treneris Unai Emery teisėjo nekaltina

„Barcelona“ futbolininkai sukūrė stebuklą Čempionų lygos rungtynėse su „Paris Saint-Germain“ ekipa, tačiau prie to prisidėjo ir kelios teisėjo klaidos. Vis dėlto PSG treneris Unai Emery nekaltino teisėjo ir pripažino pralaimėjimą.
Unai Emery
Unai Emery / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Mes praleidome tokią progą. Pirmasis kėlinys buvo mūsų pačių kaltė, mes nesugebėjome išeiti iš spaudimo ir valdyti kamuolio. Gynėmės labai giliai ir jie turėjo kur kas daugiau progų. Per pirmuosius du jų įvarčius per daug klydome.

Po pertraukos buvome ramesni, žaidėme geriau ir net galėjome pirmauti 3:2. Taip, teisėjo sprendimai buvo ne mūsų pusėje, tačiau per lemiamas minutes praradome kontrolę“, – po mačo kalbėjo PSG strategas Unai Emery.

Jam pritarė ir Paryžiaus klubo prezidentas Nasseras Al-Khelaifi, ir saugas Marco Verratti.

Barcelona trenerio džiaugsmas

„Jie laimėjo pelnytai. Buvo labai sunku žaisti, atlikti perdavimus, jie labai stipriai mus spaudė. Mes labai nusiminę, juk pralaimėjome 1:6, tačiau teisėjas dėl to nekaltas. Tai yra mūsų visų kaltė“, – kalbėjo M.Verratti.

„Nors teisėjas ir suklydo, mes neieškome pasiteisinimų. Pirmajame kėlinyje visai nežaidėme. Po pergalės 4:0 yra labai sunku susitaikyti su tokiu pralaimėjimu“, – sakė PSG prezidentas N.Al-Khelaifi.