Neįtikėtina: Kylianas Mbappe įmušė 4 įvarčius per 13 minučių

Po Neymaro 11 metrų baudinio ir Kyliano Mbappe keturių įvarčių per trylika minučių, „Paris Saint-Germain“ futbolininkai sekmadienį 5:0 sutriuškino „Lyon“ ir pagerino Prancūzijos lygos starto rekordą – devynios pergalės per devynerias pirmąsias rungtynes.
Kylianas Mbappe švenčia įvarčių ketvertą.
Kylianas Mbappe švenčia įvarčių ketvertą. / „Scanpix“ nuotr.

Po vieną žaidėją buvo išvaryta iš aikštės, teisėjams parodžius po raudoną kortelę pirmajame kėlinyje, o antrasis baigėsi visišku K.Mbappe dominavimu.

19-metis puolėjas nuo 61 iki 74 minutės įmušė keturis įvarčius, nors prieš tai per pirmą mačo valandą švaistė progas.

Dabar K.Mbappe yra pelnęs iš viso aštuonis įvarčius per penkis Prancūzijos lygos mačus šį sezoną ir drauge su Neymaru pirmauja rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

Paryžiaus klubas su 27 taškais tvirtai lyderiauja čempionate, aštuoniais taškais atsiplėšęs nuo antrą vietą užimančio Lilio klubo (19 taškų)