Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 8d. 18:21

Nepatogus klausimas – kodėl čempionai atsisakė gyventi prabangiausiame viešbutyje?

J.Kloppas buvo paklaustas apie Katarą ir viešbutį.
„Scanpix“ nuotr. / J.Kloppas buvo paklaustas apie Katarą ir viešbutį.

Šiemet pavasarį UEFA Čempionų lygoje triumfavę Liverpulio futbolininkai kitą mėnesį Dohoje kovos dėl pasaulio klubų taurės. Prieš ten nukeliaujant komandai, „Liverpool“ atstovai patikrino viešbutį Katare.

Liverpulio futbolininkai turėjo apsigyventi „Marsa Malaz Kempinski“ viešbutyje, kur vienas kambarys kainuoja apie pusketvirto tūkstančio eurų vienai nakčiai.

Turnyras vyks gruodį, bet „Liverpool“ atstovai nuvyko iš anksto apžiūrėti.

„The Athletic“ pranešė, kad Anglijos klubas nusprendė atsisakyti penkių žvaigždučių viešbučio paslaugų.

Nors priežastis oficialiai neįvardinama, anot britų laikraščio „The Guardian“, tokį sprendimą lėmė prastos viešbučio darbuotojų sąlygos.

Apsaugos darbuotojai turi dirbti po dvylika valandų, kepdami 45 laipsnių karštyje, o jų atlygis dienai tėra apie 10 eurų.

Kataras jau seniai kritikuojamas dėl žmogaus teisių pažeidimų, prastų sąlygų migrantams darbuotojams ir korupcijos. Pasaulio klubų turnyrą rengiantys organizatoriai nėra išimtis.

Norvegijos portalas VG panoro paklausti apie tai „Liverpool“ trenerio Jurgeno Kloppo – ką jis mano apie komandos kelionę į Katarą.

„Šis klausimas nėra geras, – pareiškė Anglijoje komandą dabar treniruojantis vokietis. – Tokių dalykų reikėtų klausti FIFA ir kitų, kurie rengia turnyrus. Kaip futbolininkas, neturi rūpintis dėl nieko. Visi dalykai turi būti išdiskutuoti dar prieš sprendimą. Neklauskite mūsų to, kas jau nuspręsta.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Jurgenas Kloppas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Jurgenas Kloppas

Ką mąstome mes, – nėra įdomu. Jei visi pasakytų, ką galvoja, pasaulis būtų kitoks. Bet dabar mes rengiamės žaisti pasaulio klubų turnyre, o po trejų metų ten turbūt vyks ir pasaulio čempionatas. Neklauskite tokių klausimų. Turite savo nuomonę, tad būkite drąsus ją pareikšti pasauliui. Bet nelaukite, kol kiti žmonės tai pasakys. Gerai?“

Kataro tema nepatiko ir „Liverpool“ spaudos atstovui, kuris nebeleido norvegų žurnalistui klausti žaidėjų.

Pasaulio taurės turnyras vyks gruodžio 11-22 dienomis.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:56
01:25
06:38

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką