Neregėtas chaosas Rumunijoje: žiūrovas nokautavo varžovų futbolininką, į vartininką pataikė deglas

Rumunijos futbolo čempionato mačas tarp Bukarešto „Steaua“ ir Ploješčio „Petrolul“ klubų dėl neregėto chuliganizmo buvo nutrauktas.
Įsibrovėlis futbolininką puolė smūgiu kumščiu iš nugaros.
Įsibrovėlis futbolininką puolė smūgiu kumščiu iš nugaros. / Kadras iš video

Sostinės ekipa pirmojo kėlinio pabaigoje pirmavo 2:0, kai į aikštę išbėgo, įtariama, su narkotikų grupuotėmis susijęs „Petrolul“ aistruolis bei iš nugaros trenkė „Steaua“ gynėjui George'ui Galamazui į galvą.

Komandos draugą puolė ginti kiti žaidėjai, spėję gerokai apspardyti chuliganą, kol į aikštę sugužėjo tvarką palaikantys pareigūnai.

Arbitras parodė raudonas korteles įsibrovėlį auklėjusiems Novakui Martinoviciui ir Razvanui Stancai, tačiau chaosas tuo nesibaigė.

Praėjus vos kelioms minutėms, į aikštę atskriejęs deglas kliudė „Steaua“ vartininką Ciprianą Tatarusanu. Teisėjui neliko kitos išeities, kaip tik rungtynes nutraukti, o pergalė veikiausiai bus įskaityta „Steaua“ vienuolikei.

Kadangi tiek G.Galamazas, tiek C.Tatarusanas atsidūrė ligoninėje, „Petrolul“ stadionas greičiausiai bus uždarytas vieneriems metams.