Nesulaikomas „Panevėžys“ parbloškė ir „Sūduvą“

Puikiai Lietuvos futbolo A lygos sezoną pradėjęs „Panevėžys“ toliau nemažina apsukų. Panevėžiečiai išvykoje 2:0 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“ ir iškovojo jau trečiąją pergalę iš eilės.

Į priekį aukštaičiai išsiveržė pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai 44-ą minutę įvartį pelnė Linas Klimavičius.

Jam perdavimą atliko Jeffrey Sarpongas, o būtent šis futbolininkas 82-ą minutę įvarčiu įtvirtino „Panevėžio“ pergalę.

Sezono starte Gargždų „Bangą“ ir Vilniaus „Riterius“ vienodais rezultatais 4:0 sutriuškinę panevėžiečiai su tobulu įvarčiu santykiu 10:0 ir 9 taškais pirmauja lygoje.

„Sūduva“ per tris turus sukrapštė 3 taškus ir yra septinta.