„Nevėžį“ rezultatu 4:0 sutriuškinusios „Kruojos“ treneris žaidimu neliko patenkintas

Futbolo A lygos čempionatui besirengianti Pakruojo „Kruoja“ Kėdainiuose 4:0 (2:0) sutriuškino „Nevėžio“ komandą.
Aidas Dambrauskas
Aidas Dambrauskas / Alfredo Pliadžio nuotr.

Pirmąjį įvartį pakruojiečiai įmušė 2-ąją minutę, kai pasižymėjo Valdas Pocevičius. Iki pirmosios mačo dalies pabaigos likus porai minučių, tiksliai smūgiavo Vadimas Antipovas.

Po pertraukos „Kruoja“ nemažino tempo. Apie 50-ąją minutę „Nevėžio“ vartininką nuginklavo Valerijus Čistjakovas. Maždaug po 20-ies minučių lemiamą tašką padėjo Sergėjus Žigalovas.

Nors „Kruoja“ pelnė keturis įvarčius, Pakruojo ekipos vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas nebuvo visiškai patenkintas: „Visas rungtynes turėjome teritorinę ir žaidybinę persvarą, tačiau sunkiai judėjome rungtynių pradžioje, dar neišsprendėme realizacijos problemų. Galbūt tai lemia sunkios treniruotės“.

Trenerio nuomone, didelės įtakos ankstyvas pirmasis įvartis neturėjo: „Nors „Nevėžis“ – viena stipriausių I lygos komandų, tačiau A ir I lygų ekipų meistriškumas skiriasi. Turėjome tai įrodyti ir būtume įmušę vėliau“.

A.Dambrauskas liko patenkintas komandos gynyba, nes „Nevėžis“ nieko pavojingesnio sukurti nesugebėjo.

Artimiausias rungtynes „Kruoja“ žais trečiadienį, 13 valandą, Marijampolės „Arvi“ arenoje su Suvalkų „Wigry“ ekipa iš Lenkijos.