Nuo aikštės vidurio įvartį pelnęs H.Kane'as „Tottenham“ klubui padovanojo pergalę

Tarptautinės Čempionų lygos dvikovoje Singapūre tarp Londono „Tottenham“ ir Turino „Juventus“ komandų užfiksuotas rimtas pretendentas į metų įvartį – tolima Harry Kane'o bomba nuo aikštės vidurio tapo lemiamu dvikovos įvarčiu.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmieji į priekį dar 30-ą žaidimo minutę išsiveržė „Tottenham“ futbolininkai – Ericas Lamela tapo pirmojo rungtynių įvarčio autoriumi.

Tiesa, pirmoji antrojo kėlinio pusė jau visiškai priklausė Italijos čempionams – 56-ą minutę pasižymėjo Gonzalo Higuainas, o 60-ą – Cristiano Ronaldo.

Londono klubo toks varžovų šturmas neišgąsdino – dar 65-ą minutę rezultatą išlygino Lucas Moura.

Rungtynės artėjo prie pabaigos, o aistruoliai nekantraudami laukė 11-os metrų baudinių serijos, tačiau lemiamą žodį tarė „Tottenham“ puolimo lyderis Harry Kane'as.

Trečią pridėto laiko minutę anglas nuo beveik aikštės vidurio linijos į vartus pasiuntė netikėtą parašiutą, kurio mažiausiai tikėjosi „Juventus“ vartų sargas Wojciechas Szcziesny.

Lenkas buvo atsitraukęs nuo savo vartų, o suspėti prie greitai atskriejusio kamuolio nebesuspėjo.

„Tottenham“ dvikovą laimėjo 3:2. Šiame mače „Juventus“ gretose debiutavo olandas Matthijsas de Ligtas