Nyderlandų čempionate Ernesto Šetkaus klubas lieka nenugalėtas

Vartininkui Ernestui Šetkui nepavyko išsaugoti tuščių vartų, tačiau jo atstovaujama „Den Haag“ ekipa Nyderlandų futbolo čempionate liko nepralaimėjusi.
Ernestas Šetkus
Temos: 1 Ernestas Šetkus

Sekmadienį „Den Haag“ namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Hercules“ klubu.

Iki šiol E.Šetkus su komanda buvo laimėjęs visas tris pirmąsias čempionato rungtynes.

R.Gosensas jau 18-ąją minutę nuginklavo lietuvį, išvesdamas svečius į priekį, tačiau po 10-ies minučių rezultatą išlygino M.Havenaaras.

Tas pats futbolininkas 80-ąją minutę turėjo progą išplėšti pergalę, tačiau nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Su trimis pergalėmis ir vieneriomis lygiosiomis „Den Haag“ su žymiuoju Eidhoveno PSV dalijasi 2-3 vietas „Erediviesie“.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius