Olandijos futbolo lygoje PSV pažemino „Feyonoord“ – 10:0 (video)

Eindhoveno PSV vienuolikė Olandijos čempionate pažemino vieną garsiausių šalies klubų Roterdamo „Feyenoord“, iškovodama neįtikėtiną pergalę rezultatu 10:0.
PSV sugebėjo įmušti net 10 įvarčių
PSV sugebėjo įmušti net 10 įvarčių. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tris įvarčius nugalėtojams pelnė brazilas Jonathanas Reisas (24, 47 ir 59 min.), po dukart pasižymėjo Jeremainas Lensas (55 ir 87 min.) ir Balazsas Dzsudzsakas (62 ir 77 min.). Po vieną įvartį į sąskaitą įsirašė Ibrahimas Afellay (39 min.), Ola Toivonenas (49 min.) ir Orlando Engelaaras (69 min.).

Tiesa, „Feyenoord“ dvikovą baigė ne visos sudėties – 34 minutę, rezultatui esant vos 1:0, iš aikštės buvo išvytas Kelvinas Leerdamas.

Tai skaudžiausia Roterdamo komandos nesėkmė nuo 1983 metų, kai buvo pralaimėta Amsterdamo „Ajax“ kuklesniu rezultatu 2:8.

Per klubo istoriją PSV ekipa Olandijos pirmenybėse du kartus jau buvo įmušusi 10 įvarčių. Analogišku rezultatu 10:0 1973-iaisiais PSV sutriuškino „Go Ahead Eagles“, o 1998-aisiais – „FC Volendam“.

Didžiausią pergalę šalies čempionate yra iškovojęs „Ajax“, kuris 1972-aisiais net 12:1 sutriuškino Arnhemo „Vitesse“.

Įdomu, kad vos prieš keletą dienų „Feyenoord“ strategas Mario Beenas išreiškė norą pratęsti sutartį su klubu teigdamas: „Noriu išspręsti šios komandos problemas ir man pasiseks. Esu tuo visiškai tikras.“

PSV sužaidus 10 turų pirmauja 18-os komandų čempionate su 24 taškais, o „Feyenoord“ (8 tšk.) rikiuojasi 15-oje vietoje.