P.Golubicko įvarčiu pažymėtame mače – „HNK Gorica“ triumfas prieš šalies čempionus

Nors tai buvo tik draugiškas mačas, šeštadienio vakaras Lietuvos rinktinės saugui Pauliui Golubickui ir visai „HNK Gorica“ ekipai turėtų tapti gera paspirtimi tęsti pradėtus pasiruošimo darbus.
Paulius Golubickas
Paulius Golubickas / „HNK Gorica“ klubo nuotr.

Lietuvio atstovaujamas klubas, kurį treniruoja kitas lietuvis Valdas Dambrauskas, rezultatyviose rungtynėse 3:2 (1:1) ant menčių paguldė daugkartinį šalies čempioną Zagrebo „Dinamo“.

Tituluotasis varžovas išsiveržė į priekį 20-ąją minutę, tačiau „HNK Gorica“ pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos (37 min.) rezultatą išlygino, o antrajame kėlinyje varžovams sudavė du skaudžius smūgius.

Nors 52-ą minutę Cherifas Ndiaye nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio, po 9 minučių senegalietis surado būdą pasižymėti iš žaidimo.

Trečią, o kaip vėliau paaiškėjo ir lemiamą įvartį „HNK Gorica“ ekipai padovanojo P.Golubickas, pasižymėjęs 79-ąją minutę.

Beje, tai pirmasis 20-mečio tikslus smūgis vilkint „HNK Gorica“ marškinėlius.

„Dinamo“ netrukus rezultatą sušvelnino, tačiau išplėšti lygiąsias laiko neužteko.

„HNK Gorica“ klubui tai buvo antrasis pasirengimo mačas po ilgesnės nei dviejų mėnesių pertraukos, kuomet Kroatijos pirmenybės buvo sustabdytas dėl koronaviruso pandemijos.

Kroatijos čempionatas bus atnaujintas birželio 6 dieną. Lietuviškasis klubas po 26 turų turi 35 taškus ir užima 6-ąją vietą.