Pamatykite – startinėje sudėtyje debiutavęs Usainas Boltas įmušė du įvarčius

Greičiausias pasaulio žmogus Usainas Boltas šį sezoną tapo profesionaliu futbolininku ir jau įmušė du įvarčius Australijoje.
Usainas Boltas
Usainas Boltas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Usainas Boltas

„Central Coast Mariners“ atstovaujantis buvęs sprinteris ikisezoninėse rungtynėse su „Macarthur South West United“ įmušė net du įvarčius, o jo komanda šventė pergalę 4:0.

U.Boltas pirmą kartą pateko į startinę komandos sudėtį ir atsidėkojo pelnytu dubliu.

Jamaikiečio klubas pirmavo jau po pirmojo kėlinio, kai pasižymėjo Rossas McCormackas ir Jordanas Murray.

U.Boltas pirmuosius įvarčius Australijos klube įmušė 57 ir 68 minutėmis.

Puolėjo pozicijoje žaidžiantis olimpinis čempionas 75-ąją minutę buvo pakeistas.

Tai buvo paskutinės „Central Coast Mariners“ draugiškos rungtynės prieš startą aukščiausioje Australijos lygoje.