Panevėžio „Ekraną“ sutriuškino Vengrijos čempionai

Panevėžio „Ekranas“ Ispanijoje, Marbėjos centriniame stadione pradėjo kovas 8 komandų draugiškame turnyre. Pirmosiose rungtynėse praėjusių metų Vengrijos čempionas FC „Videoton“ įveikė Panevėžio ekipą 4:0.
Rungtynių akimirka / fkekranas.lt nuotr.

Rungtynes aktyviau pradėjo vengrai, kurie 3 minutę kėlė pirmąjį kampinį. Kiek vėliau žaidimas išsilygino, ekipos užsiėmė varžovų žvalgyba, kamuolys dažniau buvo kontroliuojamas aikštės centre. Įpusėjus pirmam kėliniui iniciatyvą turėjo vengrų komanda. 36 min. buvo pelnytas pirmasis įvartis. Gynėjai suklydo darydami nuošalę ir N.Nikolic iš arti nuginklavo T.Kaunecką.

Antrą kėlinį ekraniečiai pradėjo labai aktyviai, užspausdami varžovus jų aikštės pusėje. 48 min. po M.Andelkovičiaus smūgio kamuolys pataikė į virpstą. Varžovai 58 min. varžovų į baudos aikštelę skersuotas kamuolys pasiekė F. Walterį, kuris tiksliu smūgiu į vartus užbaigė ataką.

63 min. teisėjas antrą geltoną kortelę parodė G.Tomkevičiui už pražangą prieš varžovą ir vėliau susistumdymą su priešininku. Artėjant mačo pabaigai, 78 min. po baudos smūgio kamuolys buvo skersuotas į baudos aikštelę, čia galva Ente kamuolį nukreipė į vartus. 86 min. tašką mače dėjo Evandro, po klaidų gynyboje pelnęs ketvirtą įvartį į „Ekrano“ vartus.

„Ekrano“ vyriausiasis treneris Valdas Urbonas po rungtynių teigė, jog komanda nebuvo verta tokio pralaimėjimo, o vertinti į peržiūrą atvykusį ir rungtynėse debiutavusį serbą dar anksti, nors pirmas įspūdis nenuvylė.

„Pirmos rungtynės, gaila, norėjosi geriau sužaisti. Rezultatas nuvylė, gal nebuvome verti tokio pralaimėjimo. Žaidėjų atsinešimas, ypatingai pirmame kėlinyje, nebuvo blogas. Raudona kortelė pakoregavo visą žaidimą, rungtynių gale seko futbolininkų jėgos, sudėtinga buvo varžytis ir tas pralaimėjimas nėra malonus. Serbas žaidėjas vakar vėlai vakare tik atvyko, nei vienos treniruotės kartu. Sudėtinga jam buvo be treniruočių įsilieti į komandos žaidimą, bet nenuvylė. Manau, kitose varžybose jį išbandysime ilgiau, pamatysime, ką jis sugeba aikštėje“.

Kitas draugiškas rungtynes ekraniečiai žais sausio 25 dieną prieš Berno „Young Boys“ (Šveicarija).