Paragvajus išspyrė Braziliją iš „Copa America“ turnyro

„Copa America“ turnyro ketvirtfinalyje Paragvajaus futbolininkai po 11 metrų baudinių serijos įveikė Braziliją ir išspyrė tituluotus varžovus iš turnyro. Pagrindiniam mačo laikui pasibaigus 1:1, paragvajiečiai baudinių seriją laimėjo 4:3 ir pusfinalyje susitiks su Argentina.
Paragvajaus futbolininkai
Paragvajaus futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Robinho išvedė brazilus į priekį 15-ąją minutę, tačiau rezultatą išlygino Derlis Gonzalezas, 72-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Evertonas Ribeiro ir Douglasas Costa neįmušė 11 metrų baudinių, Paragvajaus pusėje nepataikė Roque Santa Cruzas, tačiau to paties D.Gonzalezo taiklus smūgis atnešė Paragvajui pergalę.

Įdomu, kad prieš ketverius metus Paragvajaus futbolininkai irgi brazilus buvo išmetę iš „Copa America“ turnyro dar ketvirtfinalyje, taip pat po baudinių serijos.

Per pagrindinį laiką gerų progų turėjo abi komandos, tačiau daugiau kartų smūgiavo ir daugiau kartų į vartų plotą pataikė Paragvajaus futbolininkai. Brazilai puikiai sužaidė pirmąsias minutes, spaudė savo varžovus ir baigiantis pirmajam kėliniui.

Paragvajaus ekipa „Copa America“ pusfinalį pasiekė antrą kartą iš eilės. 2011 metais ekipa žaidė finale, kur 0:3 nusileido Urugvajui. Iš viso tarp keturių stipriausių komandų paragvajiečiai buvo 21 kartą, tačiau tik tris kartus nuo 1975-ųjų.