Pasakiškas neapoliečių startas – pasismaginę Genujoje vėl užkopė į viršūnę

31 metus Italijos čempionato nelaimėjęs „Napoli“ klubas pratęsė fantastišką sezono startą. Luciano Spalletti auklėtiniai penktojo „Serie A“ pirmenybių turo rungtynėse net 4:0 sutriuškino Genujos „Sampdoria“ ir išlieka nepraradę taškų.
„Napoli“ futbolininkai
„Napoli“ futbolininkai / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečiuose žaidusi Neapolio komanda į priekį išsiveržė 10-ą minutę, kai pasižymėjo Victoras Osimhenas.

39-ąją minutę skirtumą padvigubino Fabianas Ruizas, o dar du įvarčius „Napoli“ pelnė po pertraukos.

V.Osimhenas savo antrąjį tikslų smūgį atliko 50-ą minutę, o pergalę po dar 9 minučių įtvirtino Piotras Zielinskis.

15 taškų surinkęs „Napoli“ turnyrinėje lentelėje lenkia po 13 taškų turinčius Milano klubus – „Inter“ ir „AC Milan“.

„Napoli“ Italijos čempionais yra tapę tik dusyk, o pastarąjį kartą – dar 1990 metais, kai klubą į priekį vedė Diego Maradona.