Pasaulio čempionate – dvigubas VAR įsikišimas ir triuškinanti Italijos pergalė

Prancūzijoje tęsiasi pasaulio moterų futbolo čempionatas. Penktadienį nesunkią pergalę šventė Italijos rinktinė, po tris taškus įsirašė ir Japonija bei Anglija.
Italija – Jamaika
Italija – Jamaika / AFP/„Scanpix“ nuotr.

C grupė

Italijos komanda net 5:0 suvarpė Jamaiką.

Teisėja jau pačioje rungtynių pradžioje skyrė 11 metrų baudinį į Jamaikos vartus, tačiau tik po VAR įsikišimo.

Jamaikos vartininkė Sydney Schneider smūgį sugebėjo atremti, bet čia vėl prireikė VAR, kuris parodė, jog S.Schneider per anksti paliko vartų liniją, tad Italija kartojo smūgį. Antras kartas nemelavo – Cristiana Girelli 12-ąją minutę pelnė įvartį.

Vėliau ta pati C.Girelli dar dukart pasiuntė kamuolį į vartus 25-ąją ir 46-ąją minutėmis, o Aurora Galli (71 ir 81 min.) užbaigė varžovių triuškinimą.

D grupė

Praėjusio pasaulio čempionato finalininkės Japonijos futbolininkės 2:1 palaužė škotes.

Po Manos Iwabuchi (23 min.) ir Yuikos Sugasawos (37 min., 11 metrų baudinys) Japonija pirmavo dviejų įvarčių persvara.

Skirtumą 88-ąją minutę puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą sušvelnino Lana Clelland.

Vėliausiai pasibaigusiame mače Anglijos rinktinė 1:0 sugebėjo palaužti Argentiną.

Pergalingu tapusį įvartį 61-ąją minutę pelnė Jodie Taylor.