Pasaulio čempionato atranka: Lenkija išsigelbėjo prieš Angliją, Estija iškovojo tašką

Europos rinktinių atrankoje į 2022-ųjų pasaulio čempionatą trečiadienio vakarą daugiausiai futbolo mylėtojų akių krypo į Lenkiją, kur Roberto Lewandowskio vedama komanda priėmė Angliją. Kaimynai nepralaimėjo – rungtynės su Europos čempionato finalininkais baigėsi išsigelbėjimu ir lygiosiomis 1:1.
Lenkija – Anglija
Lenkija – Anglija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

I grupė

Lenkija – Anglija 1:1

Ilgą laiką rezultatas buvo lygus nacionaliniame Lenkijos stadione Varšuvoje, tačiau galiausiai po Kyle'o Walkerio perdavimo įvartį smeigė Harry Kane'as.

Vis dėlto lenkai tašką išplėšė. Jau antrąją pridėto antrojo kėlinio laiko minutę po R.Lewandowskio dovanėlės išlyginamąjį įvartį mušė Damianas Szymanskis.

Albanija – San Marinas 5:0

Vengrija – Andora 2:1

Sužaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įmušta Praleista Įvarčių skirtumas Taškai

Velsas – Estija 0:0

Estai pelnė pirmąjį tašką atrankos kovose – jie išvykoje sužaidė lygiosiomis su Garetho Bale'o vedama Velso ekipa.

Šiaurės Airija – Šveicarija 0:0

Šveicarai paprastai renka taškus prieš žemesnio rango varžovus, tačiau ne šį kartą – šiaurės airiai atsilaikė namuose. Tai gera žinia Italijai, kuri savo aikštėje sudorojo Lietuvą.

Islandija – Vokietija 0:4

Vokiečiai pasismagino „Laugardalsvoellur“ stadione svečiuose, kur įvarčius pelnė Serge'as Gnabry (4 min.), Antonio Ruedigeris (24 min.), Leroy'us Sane (56 min.) ir Timo Werneris (89 min.).

Armėnija – Lichtenšteinas 1:1

Šiaurės Makedonija – Rumunija 0:0