Penkių įvarčių trileris baigėsi Ganos pergale prieš Pietų Korėją

Kaupėsi, kaupėsi ir pratrūko. Nerezultatyviame čempionate Katare pirmadienį tiesiog prapliupo įvarčiais. Po šešių tikslių smūgių Serbijos ir Kamerūno rungtynėse, vos vienu mažiau žiūrovai išvydo ir Ganos bei Pietų Korėjos dramatiškame trileryje.

Gana galiausiai šventė pergalę 3:2 (2:0), nors rungtynes aktyviau pradėjo Pietų Korėja, bet įvarčius mušė Mohammedas Salisu (24 min.) ir Mohammedas Kudusas (34 min.).

Antrojo kėlinio pradžioje Pietų Korėja buvo radusi savo gelbėtoją, kai du įvarčius per tris minutes galva pelnė Cho Gue-Sungas (58 ir 61 min.).

Vis dėlto tas pats M.Kudusas (68 min.) netrukus pasižymėjo vėl, kai komandos draugas nepataikė į kamuolį, o Gana triumfavo.

H grupėje Gana (3 tšk.) po šios pergalės pavijo Portugaliją (3 tšk.), o Pietų Korėja (1 tšk.) ir Urugvajus (1 tšk.) turi po tašką.

Antras kėlinys

90+11 min. Rungtynių pabaigoje Pietų Korėja visiškai prispaudžia Ganą prie jos vartų, bet įmušti nesiseka. Teisėjas dar neleidžia pakelti paskutinio kampinio, skelbdamas dvikovos pabaigą, o dėl to įtūžęs Pietų Korėjos strategas Paulo Bento baudžiamas raudona kortele.

90 min. Pridedamos net 10 minučių.

69 min. Fantastiškos rungtynės. Dabar jau Mohammedas Kudusas muša antrą įvartį ir Gana vėl priekyje (3:2).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Cho Gue-sungas

61 min. Cho Gue-Sungas muša antrą ir jau lygu (2:2).

58 min. Narsiai antrąjį kėlinį pradėjusi Pietų Korėja švelnina rezultatą (1:2). Ką tik nuo suolo pakilęs Lee Kang-Inas skersuoja kamuolį Cho Gue-Sungas ir šis grąžina Pietų Korėją į rungtynes.

53 min. Šansas Pietų Korėjai, tačiau Ganą gelbėja vartininkas, puikiu šuoliu atmušantis į viršutinį vartų kampą skriejantį kamuolį.

Pirmas kėlinys

45+5 min. Pirmasis kėlinys baigiasi. Rungtynių pradžioje aktyviau ir pavojingiau atrodė Pietų Korėja, tačiau įvartį pelniusi Gana tuomet perėmė iniciatyvą ir vėliau pridėjo antrą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Andre Ayew

35 min. Įvartį įmušusi Gana ima žaisti dar drąsiau ir netrukus įmuša antrą. Kamuolį į vartus siunčia Amsterdamo „Ajax“ puolėjas Mohammedas Kudusas, o Gana priekyje – 2:0.

24 min. Gana muša įvartį. Standartinė situacija, kamuolys nukrenta Pietų Korėjos baudos aikštelėje, kurioje pirmasis prie kamuolio Mohammedas Salisu, kuris siunčia kamuolį į vartus. Po VAR peržiūros, nes kamuolys lietė A.Ayew ranką, įvartis įskaitomas (1:0).

9 min. Rungtynes aktyviau pradeda Pietų Korėja. Sonas Hueng-minas kelia tris kampinius iš eilės, bet Ganai kol kas pavyksta apsiginti.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Pietų Korėjos futbolo sirgalius Katare

Sono Hueng-mino vedama Pietų Korėja pirmąsias rungtynes H grupėje pradėjo lygiosiomis 0:0 su Urugvajumi, o Gana dramatiškai 2:3 nusileido Portugalijos rinktinei su Cristiano Ronaldo.

FIFA reitinge Pietų Korėja – 28-a, Gana – 61-a.

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas kviečiame sekti specialiame 15min puslapyje „Futbolo mėnuo“.