Pasaulio futbolo čempionato atranka: Anglijos štilis ir Vokietijos pergalė

Antradienį Europoje buvo sužaistos dar aštuonerios pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynės. Pergales šventė Vokietija ir Lenkija, tačiau Anglija turėjo tenkintis lygiosiomis su Slovėnija.
Wayne'as Rooney
Wayne'as Rooney / „Scanpix“/AP nuotr.

F grupė

F grupėje Wayne'ą Rooney ant suolo pasodinusi Anglijos rinktinė nieko nepešė rungtynėse su Slovėnija – 0:0. Rinktinės kapitonas nebuvo įtrauktas į startinę sudėtį.

Rungtynių didvyriu tapo Anglijos rinktinės vartininkas Joe Hartas, kuris atrėmė net keturis itin pavojingus slovėnų smūgius.

Anglai pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją ir F grupėje išlaikė pirmąją vietą.

Po dviejų pralaimėjimų pirmąją pergalę iškovojo Slovakija, kuri sutriuškino Škotiją net 3:0.

Slovėnija – Anglija 0:0

Slovakija – Škotija 3:0
18' R.Makas [1:0]
56' R.Makas [2:0]
68' A.Nemecas [3:0]

Vt. Komanda Rungt. Perg. Lyg. Pral. Įv. Tšk.

C grupė

Hanoveryje vykusiose rungtynėse pasaulio čempionė Vokietija pratęsė pergalių seriją ir 2:0 nugalėjo Šiaurės Airiją. Įvarčius mušė Julianas Draxleris ir Sami Khedira.

Vokiečiai su 9 taškais karaliauja C grupėje. Antras rikiuojasi Azerbaidžanas, kuris 0:0 neįveikė Čekijos.

Vokietija – Šiaurės Airija 2:0
13' J.Draxleris [1:0]
17' S.Khedira [2:0]

Čekija – Azerbaidžanas 0:0

Norvegija – San Marinas 4:1
11' D.Simoncini [1:0] į savus vartus
54' M.Stefanelli [1:1]
77' A.Diomande [2:1]
82' M.Samuelsenas [3:1]
83' J.Kingas [4:1]

E grupė

E grupėje Lenkija šventė pergalę 2:1 prieš Armėniją, tačiau liko antroje vietoje.

Juodkalnija 1:0 palaužė Daniją ir išsaugojo pirmąją vietą. Kazachstanas ir Rumunija sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Danija – Juodkalnija 0:1
31' F.Beciraj [0:1]

Kazachstanas – Rumunija 0:0

Lenkija – Armėnija 2:1
48' H.Mkoyanas [1:0] į savus vartus
50' M.Pizzelli [1:1]
90+5' R.Lewandowkis [2:1]

1. Juodkalnija 3 2 1 0 7:1 7
2. Lenkija 3 2 1 0 7:5 7
3. Rumunija 3 1 2 0 6:1 5
4. Danija 3 1 0 2 3:4 3
5. Kazachstanas 3 0 2 1 2:7 2
6. Armėnija 3 0 0 3 1:8 0