Pasaulio paplūdimio futbolo čempionais vėl tapo brazilai (video)

Jungtiniuose Arabų Emyratuose pasibaigusio planetos paplūdimio futbolo čempionato nugalėtoja ketvirtą kartą iš eilės tapo Brazilijos rinktinė, sekmadienį finale 10:5 (4:1, 4:0, 2:4) įveikusi pirmenybių debiutantę Šveicarijos komandą.
Planetos paplūdimio futbolo čempionais brazilai tapo ketvirtą kartą iš eilės
Planetos paplūdimio futbolo čempionais brazilai tapo ketvirtą kartą iš eilės / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Brazilija

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Andre (05:56, 22:50), Betinho (8:17, 23:10) ir Buru (8:27, 14:42), po vieną – Danielis (11:59), Benjaminas (17:36), Sidney (31:07 baudinys) ir Bueno (35:59).

Europos vicečempionės Šveicarijos komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Mo Jaeggy'is (09:07), Stephanas Meieris (30:27), Michaelas Rodriguesas (31:12), Angelo Schirinzi (33:34) ir rezultatyviausias – 16 įvarčių – pirmenybių žaidėjas Dejanas Stankovičius (35:36).

Antrus metus iš eilės čempionato bronzos medalius iškovojo Portugalijos komanda, mače dėl trečiosios vietos 14:7 (4:1, 6:4, 4:2) nugalėjusi Urugvajaus futbolininkus.