Paskutinėmis minutėmis atrėmęs 11 metrų baudinį Julio Cesaras išgelbėjo „Inter“ nuo pralaimėjimo (video)

Penktadienio vakarą buvo žaidžiamos vienerios Italijos „Serie A” pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Brescia” ir Milano „Inter” ekipos. Mačas kiek netikėtai baigėsi lygiosiomis 1:1.
„Brescia“ – „Inter“ rungtynių akimirka
„Brescia“ – „Inter“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

„Inter” klubas šiose varžybose pirmasis išsiveržė į priekį 18-ą susitikimo minutę, kurios metu komandos naujokas Andrea Ranocchia perdavė kamuolį puolėjui Samueliui Eto´o, o šis pelnė įvartį.

Kitą kartą kamuolys vartuose pabuvojo 85-ą minutę, kuomet Julio Cesaro ginamus vartus nuginklavo Andrea Caracciolo ir rezultatas tapo lygus.

„Inter” klubas, kuris šiose varžybose siekė tik pergalės, savo situaciją dar labiau sukomplikavo 90-ą minutę, kai I.Cordoba prieš save išvydo raudoną kortelę ir turėjo palikti aikštę.

Negana to, į svečių vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, bet pastarojo nerealizavo A.Caracciolo, kuris vėliau dar gavo antrą geltoną kortelę ir taip pat buvo išvarytas iš aikštės. Taigi mačas baigėsi lygiosiomis.