Rungtynių pradžios košmaras Kolumbijai baigėsi pralaimėjimu prieš Japoniją

Košmariškai rungtynes pradėjusi Kolumbijos rinktinė kovėsi, bet galiausiai 1:2 krito prieš Japoniją.
Japonija - Kolumbija
Japonija - Kolumbija / „Scanpix“/AP nuotr.

Jau pati mačo pradžia pasmerkė kolumbiečius alinančiam darbui visų rungtynių metu. 3-iąją minutę Carlosas Sanchezas už žaidimą ranka baudos aikštelėje gavo raudoną kortelę ir paliko savo komandą mažumoje, o Shinji Kagawa realizavo 11 metrų baudinį.

Saugo išvarymas lėmė permainas sudėtyje, o treneris iš aikštės pašalino „Juventus“ saugą Juaną Cuadrado, kurį pakeitė Wilmaras Barriosas.

Vis dėlto Juanas Fernando Quintero baudos smūgiu 39-ąją minutę pelnė įvartį ir rezultatą išlygino.

Antrasis kėlinys priklausė vienu žaidėju daugiau turėjusiai Japonijai, kuri persvarą aikštėje į pranašumą švieslentėje konvertavo 73-iąją minutę, kai Yuya Osakopo po kampinio galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Rungtynės taip ir baigėsi, o šių rungtynių autsaideriais laikyti japonai triumfavo. Beje, tai pirma istorijoje Azijos komandos pergalė prieš Pietų Amerikos rinktinę pasaulio čempionate.

Rungtynių eigą tradiciškai aprašė 15min:

Rungtynių eiga. Kolumbija – Japonija 1:2

Antras kėlinys

73 min. Įvartis! Po kampinio galva Yuya Osako muša antrąjį komandos įvartį ir Kolumbija, turinti vienu žaidėju mažiau, privalo pulti – 1:2.

59 min. Kolumbijos rinktinėje – ilgai lauktas keitimas. Jamesas Rodriguezas keičia įvarčio autorių J.Quintero.

58 min. Antrojo kėlinio pradžioje daug pavojingiau rungtyniauja Japonija, bet pranašumo nepavyksta atspindėti švieslentėje, kurioje vis dar dega lygus rezultatas.

Pirmas kėlinys

39 min. Įvartis! Baudos smūgiu J.Quintero pasiuntė kamuolį į vartus. Nors vartininkas bandė įtikinti, kad kamuolys linijos nekirto, vartų linijos technologija parodė, kad rezultatą Kolumbijai išlyginti vis dėlto pavyko – 1:1.

31 min. Įdomus Kolumbijos trenerio sprendimas. Iš aikštės pašalintas „Juventus“ saugas Juanas Cuadrado, jį pakeitė Wilmaras Barriosas.

12 min. Radamelis Falcao po standartinės situacijos turėjo neblogą progą, tačiau kamuolį pasiuntė tiesiai į vartininko glėbį.

6 min. Vienuolikos metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Shinji Kagawa – 0:1.

3 min. Oho... Kokia rungtynių pradžia! Raudona kortele už žaidimą ranka baudos aikštelėje yra baudžiamas Carlosas Sanchezas. Taip pat skiriamas 11 metrų baudinys į Kolumbijos vartus.

0 min. Jamesas Rodriguezas rungtynių bent startinėje sudėtyje nepradės. Panašu, kad puolėjas turi sveiktos problemų, o jo netektį bandys kompensuoti Radamelis Falcao.

Startinė Kolumbijos rinktinės sudėtis: Davidas Ospina (Londono „Arsenal“, Anglija), Oscaras Murillo („Pachuca“, Meksika), Santiago Ariasas (Eindhoveno PSV, Nyderlandai), Carlosas Sanchezas (Barselonos „Espanyol“, Ispanija), Radamelis Falcao („Monaco“, Prancūzija), Juanas Guilermo Cuadrado (Turino „Juventus“, Italija), Jeffersonas Lerma (Valensijos „Levante“, Ispanija), Johanas Mojica („Girona“, Ispanija), Juanas Fernando Quintero („River Plate“, Argentina), Jose Izquierdo („Brighton“, Anglija), Davinsonas Sanchezas (Londono „Tottenham“, Anglija).

Startinė Japonijos rinktinės sudėtis: Eiji Kawashima („Metz“, Prancūzija), Genas Shoji („Kashima Antlers“), Yuto Nagatomo (Stambulo „Galatasaray“, Turkija), Gaku Shibasaki (Madrido „Getafe“, Ispanija), Genki Haraguchi („Hanover“, Vokietija), Shinji Kagawa (Dortmundo „Borussia“, Vokietija), Takashi Inui („Eibar“, Ispanija), Yuya Osako (Bremeno „Werder“, Vokietija), Makoto Hasebe (Frankfurto „Eintracht“, Vokietija), Hiroki Sakai („Marseille“, Prancūzija), Maya Yoshida („Southampton“, Anglija).